RENGARENK MOBİLYA KÜÇÜKBAKKALKÖY’DE AÇILDI

 

2012’de faaliyetine başlayan, mobilya sektörüne farklı bir tasarım anlayışıyla giren Rengarenk Mobilya kısa zamanda ulaştığı 43 bayisiyle yurt içinde tüketiciyle buluşuyor. 12 farklı ülkede bayi satış noktaları, bölge distribütörleri ile global anlamda büyüme sağlayan Rengarenk, bu gün Yunanistan, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Azerbaycan, Umman, Kıbrıs, Gabon, Çin, Malezya, Singapur, Almanya gibi çok farklı coğrafyalarda uluslararası tüketicileriyle de çalışmalarını gerçekleştiriyor. Yeni bayisiye de Ataşehir Küçükbakkalköy’de en modern tasarımlarını  halkın hizmetine sunuyor.

Ataşehirli çocukların ve gençlerin odalarını renklendirmek hedefiyle Küçükbakkalköy, Kayışdağı Caddesi’ndeki yerinde hizmete giren Abdullah Ece’nin işletmeciliğini üstlendiği Rengârenk Mobilya Ataşehir Mağazası açılışına Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av.Mustafa Naim Yağcı, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak ile siyasi parti, dernek, STK yöneticileri ve temsilcileri katıldı.

Mağaza Müdürü Alper Ece ; ‘Farklı sektörlerdeki 40 yıllık tecrübesini, kalite ve güvenle birleştirerek, renkli ve özgün  mobilyalarla çocuklar ve gençler için rengarenk bir dünya yaratan Rengarenk Mobilya AR-GE departmanınca sadece ülkemizdeki değil, dünyadaki tasarımsal gelişmeleri de yakından takip ederek her zaman özgün tasarımlar ortaya koyuyor, mobilyalarla çocuklara ve gençlere rengarenk bir dünya sunuyoruz’ diyerek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

 

Etiketler
Paylaş:
"RENGARENK MOBİLYA KÜÇÜKBAKKALKÖY’DE AÇILDI" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP
img

BENZER FOTOĞRAFLAR