APPS120 (1)

 

 

STK başkanlığıyla uzun yıllardır birçok vatandaşın sorununu ele alan, birlik ve beraberliğin gücüyle sosyal yardımlaşmanın önemine dikkat çeken Gürsel Sarımaden, aydınlık gelecek için CHP Ümraniye İlçe Başkanlığına adaylığını açıkladı. 

 

Birçok STK temsilcilerinden, parti örgütünden destek alan Sarımaden adaylığı için yapılacak açıklama öncesinde, “Değerli yol arkadaşlarım Ümraniyemiz’in aydınlık geleceğini birlikte inşa etmek için yola çıkıyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARININ ARANAN İSMİ

 

 

STK Başkanlığıyla uzun yıllardır birçok vatandaşın yanında olan Gürsel Sarımaden, aydınlık gelecek için CHP Ümraniye İlçe Başkanlığına adaylığını açıkladı.

 

Anadolu Avrupa Yakası Erzincanlılar Federasyon başkanlığını yürüten Sarımaden, Kartal Belediyesi’nde görev yaptığı süre içinde halkla iç içe olması farkındalık yarattı. Yıllardır çeşitli belediyelerde Sosyal İşler Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü ile halkı tanıyan ve yardımlaşma duygusuyla mesleğini birleştiren Sarımaden, “Değerli yol arkadaşlarım Ümraniyemiz’in aydınlık geleceğini birlikte inşa etmek için yola çıkıyoruz” ifadeleriyle sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımın ardından, örgütü de adaylık açıklamasına davet etti. Maden; 15 Ağustos Salı gerçekleştireceğimiz CHP Ümraniye İlçe Başkanlık adaylığı açıklamamıza tüm örgütümüz davetlidir.”

 

 

GÜRSEL SARIMADEN KİMDİR?

 

1970 Erzincan doğumlu.

 

 

Ümraniye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nün ardında Ataşehir Belediyesi’nde Ruhsat ve Zabıta Müdürlüğü yaptı.

 

Daha sonra yine Ataşehir Belediyesi’nde Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nde görev aldı.

 

Sarımaden ayrıca Anadolu-Avrupa Yakası Erzincanlılar Federasyon (AYEDEF) Başkanlık görevini sürdürüyor.