chpli vekil sanayi1

CHP Ataşehir İlçe Yönetimi ve CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt İçerenköy Sanayi Sitesi’nde esnafları ziyaret etti.

CHP Ataşehir İlçe Yönetimi ve CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt İçerenköy Sanayi Sitesi’nde esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Ziyarete İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak ve yöneticiler, CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, Belediye Başkan Yardımcıları Abdullah Der, Belediye Birim Müdürleri, CHP Parti Meclisi Üyesi Onursal Adıgüzel de katıldı. Sanayide bir esnafın işyerinde kahvaltı yapan grup, bütün işyerlerini tek tek ziyaret ederek esnafın sorunlarını dinledi. Esnafın özellikle işsizlikten şikayet ettiği görülürken, sanayi sitesinin taşınması gündeme geldi. Sanayi sitesinin ne zaman taşınacağı, esnafın haklarının korunup korunmayacağının belirsizliğini koruması da öne çıkan konulardandı. Gün boyu süren ziyarette; esnafın, dertlerini dinleyen bir siyasiyi karşılarında görmesi ve sorunları üzerine fikir alışverişinde bulunması, memnuniyetle karşılandı.. Esnaflar, CHP’den bu tür ziyaretleri sık sık belediklerini de belirttiler.