KLTEJP45UJ

2021-2022 eğitim öğretim yılının ilk yarısı 18 milyon öğrencinin karnelerini almasıyla sona erdi. Karnesini alan öğrenciler tatilin başlamasıyla büyük sevinç yaşadı. Renkli görüntülerin yaşandığı ve koronavirüs gölgesinde geçen eğitim günlerinde öğrencilerin karne  sevinçlerinde Ataşehir Belediyesi Zabıta Ekipleri de öğrencilerin yanındaydı.

 

 

 

2021-2022 eğitim öğretim yılının birinci döneminin son ders zili çaldı. İlk dönemin bitmesiyle karnelerini alan 18 milyon öğrenci ara tatile girdi. Okul kenti Ataşehir’de okul bahçelerinde tatil heyecanı öğrencilerin sevinciyle karşılandı. Koronavirüs pandemisinde maske, mesafe ve hijyen kurallarıyla geçen ilk dönem sonunda yaşanabilecek yoğunluk için  Ataşehir Belediyesi Zabıta Ekipleri de ilçedeki okulları ziyaret etti. 

 

 

 

Ekipler, gün içerisinde öğrencilerin pandemi kurallarına uymaları için gerekli önlemleri almalarını sağlarken, aynı zamanda eğitim ve öğretim hayatının ilk yarısının bitmesini kutlayan öğrencilerin sevinçlerine ortak oldular. Velilerin okul bahçelerini doldurduğu karne gününde Zabıta Ekipleri koronavirüs önlemleri için çalışmalarına devam ettiler.