JGHKGUO

 

Ataşehir Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü bünyesinde açılan Küçükbakkalköy Mahallesi'nde bulunan Fidan Kalpler Gündüz Bakımevi’nde mezuniyet heyecanı yaşandı. Miniklerin heyecanına ortak olan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, “Bugün Fidan Kalpler Gündüz Çocuk Bakım Evimizde çocuklarımızın mezuniyet ve karne heyecanı vardı. Eğitim öğretim hayatlarının başlangıcındaki miniklerimizin heyecanı ve sevinci görülmeye değerdi.Yolunuz açık olsun” ifadelerini kullandı. 

 

 İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun, seçim vaatleri arasında, “Bu şehrin çocukları eşit olacak” sözleri ile ilk sıralarda yer alan her mahalleye kreş sözü Ataşehir Belediyesi işbirliğiyle hayat bularak ilk mezunlarını verdi. 

 

 

Ataşehirli çocukların arkadaşlık, dostluk, barış, sevgi ve kardeşliği öğrendiği bakımevinde çocuklar, öğretmenleriyle mezuniyet hatırası için fotoğraf çektirirken eğitim ve öğretim hayatlarının da ilk karne heyecanını yaşadılar. Konuyla ilgili resmi sosyal medya hesabından açıklama yapan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi miniklerin sevincine ortak olarak şu mesajı paylaştı: “Bugün Fidan Kalpler Gündüz Çocuk Bakım Evimizde çocuklarımızın mezuniyet ve karne heyecanı vardı. Eğitim öğretim hayatlarının başlangıcındaki miniklerimizin heyecanı ve sevinci görülmeye değerdi.Yolunuz açık olsun.” 

ATAŞEHİR'DE GÜNDEM