SATIN ALMA SAHİPLEN ATAŞEHİRDE GÜNDEM

 

Ataşehir’in sevimli dostlarına pandemi döneminde el uzatabilmek adına Ataşehir Belediyesi ve Ataşehir Parkı Köpek Konseyi tarafından “Satın Alma Sahiplen” projesi başlatıldı. Başlatılan  bu projeyle sokak hayvanlarının sahiplendirilmesi  amaçlanıyor.

Ataşehir Belediyesi ve Ataşehir Parkı Köpek Konseyi, sosyal sorumluluk projesi olan “Satın Alma Sahiplen” ile vatandaşlara seslendiler. Belediye sosyal medya üzerinden sokakta yaşamlarını sürdürmek zorunda olan canlıları işaret ederek, ‘hayatlarını güzelleştirin’ çağrısında bulundu.

HER ŞEY CAN DOSTLARINA YARDIM İÇİN

İstanbul’da Kovid-19 vakalarının artışa geçmesi sebebiyle hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamaları uygulanmaya devam ediyor. Yaklaşık 56 saat sürecek olan bu kısıtlamalarda Ataşehir Belediyesi can dostlarını unutmadı. Ataşehir Parkı Köpek Konseyi ile yürüttükleri iş birliği ile “Satın Alma Sahiplen” çağrısını yinelediler.

EKİPLER 7/24 İŞ BAŞINDA

Ataşehir Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri de, ilçenin parklarına ve merkez noktalarına su ve mama desteğini eksik bırakmıyor. Yaralı ve hasta olan sokak hayvanları için de  ekipler tarafından müdahalede gecikmiyor.

 ATAŞEHİR'DE GÜNDEM