ATAŞEHİR TEK YÜREK BATTAL İLGEZDİ ATAŞEHİR DE GÜNDEM

Ataşehir Belediyesi bolluk, bereket, yardımlaşma ve dayanışma ayında vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. İhtiyaç sahipleri vatandaşlara Ramazan ayı boyunca gıda kolisi ve sıcak yemek dağıtımının aralıksız devam ettiği ilçede, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi konuyla ilgili, “Ramazan paylaştıkça güzel… Ramazan erzak kolilerimizi ihtiyaç sahibi ailelerimizin evlerine ulaştırmak için çalışıyoruz. Dayanışmanın eksik olmadığı, bereketli ve sağlıklı günler diliyoruz.” paylaşımını yaptı.

 

 

 

“Ataşehir’de Tek Yüreğiz” düşüncesiyle yola çıkan belediye yıllardır aralıksız verdiği yardıma bu yıl daha da artırarak devam ediyor. Yaşanılan küresel kriz pandemide vatandaşların sağlık, gıda, eğitim, sosyal hizmet yardımına çözüm üreten belediye,  Ramazan ayında da vatandaşları  yalnız bırakmadı. Yıllardır sıcak yemek dağıtımının yapıldığı ilçede Ramazan  ayı dolayısıyla ay boyunca ihtiyaç sahiplerine gıda kolisi dağıtılmaya devam ediyor.

 

 

YARDIM KOLİLERİ ADRESE TESLİM

 

Vatandaşların evlerine kadar düzenli olarak iletilen sıcak yemek dağıtımının yanı sıra gıda kolileri de adreslere teslim ediliyor. Ramazan ayının başından itibaren yapılan yardımlar için Battal İlgezdi, “Ramazan paylaştıkça güzel… Ramazan erzak kolilerimizi ihtiyaç sahibi ailelerimizin evlerine ulaştırmak için çalışıyoruz. Dayanışmanın eksik olmadığı, bereketli ve sağlıklı günler diliyoruz” mesajını paylaştı.

 

ATAŞEHİR'DE GÜNDEM