f5c593a3-65ea-412a-bd4f-e52fd57a3730

 

Giresun Çamoluk Akyapı Köyü Güzelleştirme ve Kalkınma Derneği Başkanı Fatih Başkan ve yönetimi eğitime destek olmak amacıyla Gazi İlköğretim Okulu’na bilgisayar desteğinde bulundu. Bilgisayar sınıfı kurduran dernek, öğrencilerin bilgiye daha hızlı ulaşmasını sağlamak için çalışmalarının devam edeceğini ifade etti.

 

Giresun Çamoluk Akyapı Köyü Güzelleştirme ve Kalkınma Derneği Başkanı Fatih Başkan ve yönetimi eğitime destek olmak amacıyla Gazi İlköğretim Okulu’na bilgisayar yardımı gerçekleştirdi. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramına denk gelen bilgisayar dersliği öğrenciler tarafından sevinçle karşılandı.

 

 

Bilgisayar sınıfı açılışına Çamoluk İlçe Kaymakamı Furkan Berber, Kurum Amirleri, Akyapı Köyü Dernek Başkanı Fatih Başkan adına  Dernek Yönetim Kurulu, Akyapı Köyü Muhtarı Ali Akaryıldız, Gazi İlk Öğretim Okulu öğretmenleri katılarak açılışı gerçekleştirdiler.  Açılış töreninde  konuşan Çamoluk İlçe Kaymakamı Furkan Berber “Genç beyinlere erken yaşlarda  teknolojiyi üretim için kullanabilme becerisini kazandırmayı amaçlayan ve öğrencilerimizin teknoloji ile tanışmalarına vesile olan Akyapı Köyü Derneğine teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 

 

Akyapı Köyü Dernek Başkanı Fatih Başkan adına açılışta şu mesaj paylaşıldı: "Böyle bir projeyi ilk önce düşünüp daha sonra, neden olmasın dediğimiz bilgisayar sınıfımızın hayata geçmesinden, mutlu ve gururluyum. Yönetim kurulu arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bizler bir aracıyız aslında Burak Çağdaş kardeşimizin desteği çok oldu. Kendisine ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. İlçemize, okulumuza hayırlı olsun.