61a1efd579da3e1c505796cd

 

Ataşehir Halk Eğitim Merkezi kursları ayağınıza getiriyor. Ataşehir ilçesi sınırlarında bulunan sitelerin etkinlik alanları, dernekler veya vakıflarda vatandaşların talepleri değerlendirilerek çeşitli kurs hizmetleri gerçekleştiriliyor.

 

2008 yılında hizmet vermeye başlayan İstanbul Ataşehir Halk Eğitim Merkezi gelen taleplere göre yıl boyunca merkez binası, mahalle ve uygun yerlerde, resmi ve özel kurumlarda iş birliği ile kurslar açmaya devam ediyor. Merkez son olarak yaptığı duyuruda ilçe sınırları içerisinde bulunan dernekler, vakıflar veya site etkinlik alanlarında vatandaşlardan gelen kurs talepleri doğrultusunda çeşitli alanlarda kurs vereceklerini belirterek, daha fazla vatandaşa ulaşmayı hedefliyor. 

 

MÜRAACATLAR KÜÇÜKBAKKALKÖY ATAŞEHİR HALK EĞİTİM MERKEZİ’NE

 

 

 

Ataşehir Halk Eğitim Merkezi’nin açmış olduğu kurslar eğitim, sanat, hobi kursları olduğu gibi çeşitli meslek alanlarında da sertifika veriyor.  Birden fazla kursa katılma olanağı sağlayan kurs merkezi, aynı zamanda kurs sonunda başarılı olan kursiyerlere MEB onaylı sertifika da veriyor. Son olarak başlattıkları çalışmada taleplerin yoğunluğuna göre değerlendirilecek kurslar için Küçükbakkalköy Mahallesi’nde bulunan Ataşehir Halk Eğitim Merkezi’ne başvurarak işlem gerçekleştirilebiliyor.