orgissiad1

ATAŞEHİR’DE ORGİSYAD SEMİNERİ

Ordulu Genç İş Adamları Sanayi ve Yatırımcıları Derneği (ORGİSYAD)  Ataşehir Belediye Binası’nda düzenlediği organizasyonda İstanbul’da okuyan Ordulu üniversite öğrencileri ve sanatçılarla buluştu.

CHP İstanbul Milletvekilleri Oktay Ekşi, Kadir Gökmen Öğüt ve Ataşehir Belediyesi Başkan Vekili İnci Beşpınar ve öğrencilerin katıldığı kahvaltıdan sonra Bolu İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Süleyman Çelenk’in konuşmacı olarak katıldığı bir seminer gerçekleştirildi.

ORGİSYAD Başkanı Ali İhsan Aydın’ın konuşmasıyla başlayan seminerde Aydın, amaçlarının Ordulu işadamlarını bir araya toplamak birlikte güzel bir enerji oluşturarak faydalı hizmetler yapmak olduğunu açıkladı. Güç ve güçlünün yanında olmak gibi bir isteklerinin olmadığını belirten Aydın, “Ben solcuyum, demokratım ama CHP’li değilim, muhafazakârım ama AK Parti’li değilim, ülkücüyüm ama MHP’li değilim” şeklinde konuştu.

Daha sonra konuşan Oktay Ekşi ise, “Örgütlenmeyi başararak bu örgütlenme sayesinde memleketimize de hizmet götürmeliyiz. Hepimizin kendi toprağına borcu olduğunu düşünüyorum” dedi.

CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak ise derneğin böyle etkinliklere devam etmesini dileyerek şöyle konuştu: “Geldiğimiz yeri unutmamamız lazım, güzel çalışmalar yapıyorsunuz, derneğinizin yolu açık olsun.”

Düzenlenen etkinlik, “Bu derneğin üyesi olmaktan gurur duyuyorum. Öğrencilere ve eğitime yapılan katkıların devamını diliyorum” diye konuşan Bolu İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Süleyman Çelenk’in yaptığı konuşmanın ardından sona erdi.