ASİAD1)

“ATAŞEHİR’İ ÖNEMSİYORUZ”

 

2003 yılında ‘Türkiye’nin dışa açılımında yeni bir ümit ve çağdaş bir öncü olabilme amacıyla’ kurulan Avrupa Sanayi ve İşadamları Derneği (ASİAD) genel merkezini Ataşehir’e taşıdı. ASİAD’ın üyeleri arasında Türkiye’nin en büyük 500 firması arasında yer alan kurumların başkan ve yöneticileri bulunuyor. ASİAD’ın Ankara, Kocaeli, Gebze ve İzmir’de şubeleri; Antalya, Yalova, Gaziantep, Bolu ve Karadeniz Ereğli’de temsilcilikleri bulunuyor ve dünyanın çeşitli ülkelerinde de 162 fahri temsilciliği yer alıyor.

ASİAD yeni üyeleriyle Ataşehir Sahan Restaurant’ta düzenlenen bir kahvaltıda buluştu. Kahvaltıya ASİAD Genel Başkanı Ömer Faruk Başaran ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte yeni üyeler katıldı.

ASİAD Genel Başkanı Ömer Faruk Başaran yeni üyelerine ASİAD’ın misyonu, vizyonu ve verdiği hizmetler konusunda bilgi verdi. Başaran kahvaltı sonrasında da gazetemiz Ataşehir’de Gündem’e açıklamalarda bulundu. Başaran, genel merkezimizi birkaç sene önce Ataşehir’e taşıdıklarını belirterek “Ataşehir’i önemsiyoruz. Ataşehir her geçen gün büyüyen, gelişen ve ileriye giden,  finansın merkezi olan bir bölge… Dolayısıyla bizim de burada olmamız gerekiyordu. Derneğimiz her geçen gün büyüyor. Bugün de derneğimizin yeni üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldik” dedi.

Başaran özellikle ‘Tarafsız, bağımsız, bağlantısız’ bir dernek olduklarının altını çizdi.

ASİAD1)

ASİAD2

[caption id="attachment_4711" align="aligncenter" width="800"]ASİAD3 ASİAD Genel Başkanı Ömer Faruk Başaran[/caption]