belediye ödül ataşehir de gündem

Ataşehir Belediyesi, İnsani Gelişme Vakfı’nın (İNGEV) “Çok Yüksek İnsani Gelişme” ödülünü  aldı. 188 ilçeyi kapsayan ödül sıralamasında birinci olan belediye için, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

 

Kırılgan toplum kesimlerini güçlendirerek ortak akla teknik kaliteye inanan ve siyasi olmayan sivil toplum kuruluşu İNGEV, 188 ilçeyi kapsayan “Çok Yüksek İnsani Gelişme” kapsamında Ataşehir Belediyesi’ne 1. sıradan ödüle laik gördü.

 

Tüm insanların daha mutlu bir hayat yaşaması için ülkedeki  insani gelişmeyi destekleyen İnsani Gelişme Vakfı, Ataşehir Belediyesi’nin yapmış olduğu sosyal çalışmalar, kültürel etkinlikler, ekonomik desteklerle vatandaşlara daha rahat hayat sürmelerini sağlamasını ödüllendirdi. Yönetim ve saydamlık desteğinde 1. sırada ödül alan belediye için Battal İlgezdi, “Belediyemiz, İnsani Gelişme Vakfı’nın Türkiye'de 188 ilçeyi kapsayan “Çok Yüksek İnsani Gelişme” değerlendirilmesinde ödüle değer bulundu. Ataşehir Belediyesi olarak "Yönetişim ve Saydamlık Endeksi"nde birinci sırada yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu ödülü almamızda katkısı bulunan tüm çalışma arkadaşlarıma özverili çalışmaları nedeniyle teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 

 

ATAŞEHİR'DE GÜNDEM