425048022406

Ataşehir Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı Sosyal Marketlerin bağışçıları artıyor. Geçtiğimiz günlerde FLO markasının bağışçısı olduğu Sosyal Marketlerin yeni bağışçıları belli oldu. LC WAİKİKİ, DANONE ve Tider ihtiyaç sahiplerine el uzatarak “Ataşehir Birlikte Güçlü” sloganına destek verdiler.

 

 

 

Ataşehir Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı ve üçüncüsünün hayata geçtiği Sosyal Marketler, birçok ihtiyaç sahibine ulaşmaya devam ediyor. Küçükbakkalköy Mahallesi, Yenişehir Mahallesi ve Örnek Mahallesi’nde gıda, kırtasiye, temizlik ürünleri, çocuk bezi ve mamasına kolaylıkla ulaşan aileler için, Sosyal Kart ekonomik krizin yoğun yaşandığı evlerde nefes aldırıyor. Belediyenin sunduğu  katkıya bağışçılar da destek vermeye devam ediyor.  Son olarak bağışçıların arasına katılan FLO markasının ardından LC WAİKİKİ, DANONE, Tider da bağış yaparak ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü. 

 

 

 

“Ataşehir Birlikte Güçlü” sloganıyla destekler özellikle Ramazan ayının yaklaşmasıyla artış göstermesi çok sayıda ihtiyaç sahibine ulaşılmasını sağladı. Belediyenin  çağrı merkezlerinden vatandaşların bağışlarının da gerçekleşmesini sağlayan Ataşehir Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, “Hepimiz İçin İyilik” anlayışıyla marketlerin sayısını artırmayı hedefliyor.