355164732_790487972447998_944015163555865645_n

 

CHP Ataşehir İlçe Başkan Yardımcısı, Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Abdullah Der’in yeğeni Aykut Yalçın Ramize Egi ile dünya evine girdi. CHP ailesini bir araya getiren nikâhı Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi kıydı. İlgezdi nikâh için sosyal medya hesabından şu mesajı paylaştı: “CHP Ataşehir İlçe Başkan Yardımcımız Aykut Yalçın ve değerli eşi Ramize Hanım’ın nikah akitlerini gerçekleştirdik. Çiftlerimize mutluluklar diliyor, kendilerine saygı ve sevginin hakim olduğu bir gelecek temenni ediyorum.”

 

 

CHP Ataşehir İlçe Başkan Yardımcısı, Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Abdullah Der’in yeğeni Aykut Yalçın Ramize Egi ile dünya evine girdi. 

 

 

Genç çiftin nikâhına CHP Milletvekilleri Gamze Akkuş İlgezdi, Ali Gökçek, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Ataşehir Başkan Yardımcısı Abdullah Der, CHP eski Milletvekili Onursal Adıgüzel, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın ve Kadın Kolları Başkanı Seval Düzenli ile ilçe yönetimi ve birçok meclis üyeleri katılım sağlayanlar arasındaydı.

 

 

Birbirinden renkli görüntülere ev sahipliği yapan gecede en çok alkışı Ramize ve Aykut Yalçın çiftinin Harmandalı Zeybek havası eşliğindeki gösterileri aldı. CHP ailesini bir araya getiren nikâhı Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi kıydı. İlgezdi nikâh için sosyal medya hesabından şu mesajı paylaştı: “CHP Ataşehir İlçe Başkan Yardımcımız Aykut Yalçın ve değerli eşi Ramize Hanım’ın nikah akitlerini gerçekleştirdik. Çiftlerimize mutluluklar diliyor, kendilerine saygı ve sevginin hakim olduğu bir gelecek temenni ediyorum.”