242096ab-0a86-4e71-a580-3bfa87ccab11

 

 

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Sabahattin Dülger Ataşehir Halk Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti. Kursiyerlerle tek tek sohbet eden Dülger, seramik, cam-boncuk, ağaç oymacılığı, kuaförlük atölyeleri ile beraber, yağlı boya resim, özel eğitim öğrencilerine yönelik açılan el sanatları piyano, gitar ve kağıt rölyef sınıflarında vakit geçirdi.

 

 

9 Ağustos’ta  göreve başlayan Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Sabahattin Dülger ilk ziyaretlerinden birini Ataşehir Halk Eğitimi Merkezi’nin kurs merkezi olan Cemile Besler Kurs Merkezi’ne yaptı. Ziyaret kapsamında Sabahattin Dülger’e İlçe Milli Eğitim Müdürü  İsmail Günday ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nazım Yurdagül’de eşlik etti.

 

 

Ataşehir Halk Eğitim Merkezi’nin Müdürü Saffet Yılmaz, Dülger’e kurum çalışmaları hakkında bilgi verdi. Kursiyerler ve öğretmenlerle bire bir görüşen Dülger,  çalışmaları beğendiğini ve çok çeşitli kursların Ataşehir Halk Eğitimi Merkezi tarafından açıldığını görerek memnuniyetini belirtti. Sabahattin Dülger son olarak günün anısı olarak kurs merkezinin girişinde ziyarete eşlik edenler,kurs öğretmenleri ve kursiyerlerle hatıra fotoğrafı çektirerek ziyaretini sonlandırdı.