ILUIGL

 

Ataşehir Belediyesi, SES Eşitlik ve Dayanışma Derneği iş birliğiyle tüm kadınları dayanışmaya davet ediyor. Sanat, siyaset, iş dünyası gibi alanlarında tecrübe sahibi kadınlarla 6 Mart 2022 Pazar günü kadından kadına destek olmak için bir araya gelecek olan kadınlar toplumsal barışa katkı sunmayı hedefliyor. 

 

Ataşehir Belediyesi ve SES Eşitlik ve Dayanışma Derneği SES Kadın Mentorluk Yürüyüşü düzenliyor.  Kariyer yolculuğu, akademik gelişim, siyaset, medya, sivil toplum, sanat, liderlik, girişimcilik, start-up, iş hayatına hazırlık, toplumsal cinsiyet eşitliği, iş-özel hayat dengesi, kişisel gelişim gibi farklı alanlarda tecrübeleri paylaşmak veya bu alanlarda tecrübesi olan başka kadınlardan öğrenmek, ilham almak için düzenlenen etkinlik bu sene Ataşehir, Şişli ve Bakırköy ilçelerinde 6 Mart Pazar günü gerçekleşecek. Yapılacak olan etkinlik için başvurular https://bit.ly/3I0xR5V linkten gerçekleşecek.

 

Eşitlik ve dayanışmanın hüküm sürdüğü bir geleceği birlikte yaratmak için SES Eşitlik ve Dayanışma Derneği ile iş birliği yapan Ataşehir Belediyesi tüm Ataşehirli kadınları katılıma davet ediyor. 6 Mart Pazar 2022 tarihinde gerçekleşecek program şu şekilde:

 

• 10:30 – 12:00 Buluşma ve konuşmalar

• 12:00 – 14:00 Eşlerin buluşması ve yürüyüşe başlamaları

• 14:00 – 16:00 Kutlama ve kapanış

 

 

SES EŞİTLİK VE DAYANIŞMA DERNEĞİ HAKKINDA:

 

*SES bir sivil toplum kuruluşudur.

*Toplumsal cinsiyet eşitliğini sağlamak ve sürdürülebilir kalkınma amaçlarına ulaşmak üzere eşitlik ve dayanışma değerlerini savunuyor  ve bu doğrultuda projeler yapıyor.

*Aktif vatandaşlığı ve dayanışmayı destekliyor.