PHOTO-2023-04-24-08-26-06

 

CHP Ataşehir, ilçenin her alanında partinin genel başkanı 13. Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Sana söz” ifadesiyle seçim çalışmalarına devam ediyor.

 

 Son olarak Ataşehir Örnek Mahallesi’nin temsilcileri sabahın ilk saatlerinde ülkenin bahara kavuşması için CHP Örnek Mahallesi Temsilcisi Yücel Karadağ, kadın ve gençlik kollarıyla birlikte yürüttükleri saha çalışmasında Örnek Mahallesi’nin parkından, okul önlerine, duraklardan, esnaf ziyaretine kadar çok sayıda seçmene ulaşarak Kılıçdaroğlu’nun seçim planlarını anlatıyor.

Partililerden alınan bilgiye göre sokakta en çok AKP’nin seçmeni dağıtılan broşürlere ilgi gösteriyor. Kadınların ve gençlerin yoğun ilgi gösterdiği çalışmada yurttaşların beklentileri ekonomik krizin ve işsizliğin son bulması olarak öne çıkıyor.

 

 

Seçmen, aynı zamanda ülkede bulunan göçmen sayısının azaltılması yönünde Kılıçdaroğlu’nun çalışmaları hakkında bilgi alırken, EYT mağdurlarının da unutulmamasını istiyor.

 

SEÇMEN PROFİLİ DEĞİŞİYOR

 

 

 CHP Örnek Mahalle Temsilcisi Yücel Karadağ yaptıkları saha çalışmalarını şöyle özetledi: “Bu sefer seçmen profilinde değişiklik söz konusu. Gençler Millet İttifakı’ndan çok umutlu. Hatta sandık görevlisi olmak istiyorlar. Sabah saat 06.00 gibi standımızı açtık. Broşürlerimizi biz dağıtıyoruz.

 

 

 

Fakat bazen de özellikle AKP seçmeni olduklarını ifade eden yurttaşlarımız gelip standımızdan broşürleri kendileri istiyorlar. Halkın tek bir isteği var; o da baharın gelmesi. Baharı Millet İttifakı’nın 13. Cumhurbaşkanı adayı Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’dur.  Biz hepimiz biliyoruz ki, aynı sofrada oturacağımız bir ülke resmine Millet İttifakı sayesinde kavuşacağız. Yine kardeşçe, barış ve huzur içinde yaşayacağımız günlerimiz olacak. 15 Mayıs sabahı bunu tüm Türkiye görecek. Söz veriyoruz.”