siyah-3_23.03.2021_879215c

Sanatın; yetenekli, yaratıcı, donanımlı gelecek nesiller yetiştirmede çok önemli bir gücü olduğunu benimseyen Ataşehir Belediyesi;“Sanat Eğitimlerini Mahallenize Getiriyoruz” projesi kapsamında, dünyamıza renk katan çocukların birbirinden güzel eserlerini 29 Mayıs- 5 Haziran arası Mustafa Saffet Kültür Merkezi’nde sergileyecek.

 

Sanatın; yetenekli, yaratıcı, donanımlı gelecek nesiller yetiştirmede çok önemli bir gücü olduğunu benimseyen Ataşehir Belediyesi; Mustafa Saffet Kültür Merkezi, İçerenköy Sanat Eğitim Merkezi, Kayışdağı Yaratıcı Çocuk Merkezi ve Ferhatpaşa Bilim ve Sanat Merkezi’nde yarının aydınlık geleceği çocuklara, sanatla iç içe olabilecekleri bir ortam sunuyor.

 

Ataşehir Belediyesi'nin  “Sanat Eğitimlerini Mahallenize Getiriyoruz” projesi kapsamında, resimleri ile dünyamızı renk katan çocukların birbirinden güzel eserlerini  29 Mayıs'tan itibaren sizler de görebileceksiniz.

 

Yeteneklerini ve hayal güçlerini ortaya çıkaran 7-12 yaş arası 200’e yakın çocuk, bir yıl boyunca büyük özveri ve emekle ürettikleri çalışmalarını sanatseverlerle buluşturacak. Mustafa Saffet Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek sergi 29 Mayıs itibariyle ziyarete açılacak.

 

Sergi Tarihi: 29 Mayıs – 5 Haziran

Sergi Açılış: 29 Mayıs Pazar

Saat: 17.00

Yer: Mustafa Saffet Kültür Merkezi