565cc37d-1cd3-48d4-8982-1a2ec93991e7

 

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem 2024'e hazırlanıyor. Çalışmalara hızlı başlayan Erdem, Ataşehir'de esnaf ziyaretlerinde bulundu. Küçükbakkalköy Prestij Caddesi'nde gerçekleştirilen esnaf ziyaretinde Erdem “AK Parti halkın partisidir, Ataşehirimiz için yapılacak çalışmalarda halkımızla fikir ve görüş alışverişinde bulunmayı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

 

AK Parti Ataşehir teşkilatı pandemi döneminde ekonomik zorluk yaşayan esnafları ziyaret ettiler.  Kısıtlamaların esnafı vurduğu zamanlarda teşkilat, esnafın sorunları dinleyerek, taleplerini değerlendirdi.

 

AK PARTİ ATAŞEHİR'İN SAHA ÇALIŞMASINDA KADRO GENİŞ

 

 

 

 

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem, Kadın Kolları Başkanı Gülayşe Durak, Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Çelik ve meclis üyeleri  Küçükbakkalköy Prestij Caddesi’nde  esnafları hayırlı bereketli işler temennilerini ve  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamını da ilettiler.

 

 

 

ESNAFIN SORUNLARI DİNLENDİ

Esnafların sorunları dinleyen İsmail Erdem; "İnsan merkezli siyaset anlayışıyla hareket eden Ak Parti’nin, yerel temsilcileri  olarak halkımızın içerisindeyiz ve sorunlarını  birebir dinleme fırsatı buluyoruz. Hükümetimizin pandemi ile mücadele kapsamındaki gerçekleştirdiği destek ve hizmetleri hakkında bilgi veriyoruz. Pandemi süresince yaşanılan ve dile  getirilen sorunların çözümü ve temennileri gerekli kurum ve kuruluşlara iletecek  esnafımıza destek olma noktasında da üzerimize düşeni yapacağız. Ak Parti halkın partisidir, Ataşehirimiz için yapılacak çalışmalarda halkımızla fikir ve görüş alışverişinde bulunmayı sürdüreceğiz. Ziyaretlerimizde şahsıma gösterilen teveccüh, samimiyet ve misafirperverliklerinden dolayı  esnaf ve vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu şekilde periyodik olarak tüm teşkilatımız ile saha çalışmalarımız devam edecek inşallah." dedi.

 

ATAŞEHİR'DE GÜNDEM