İSMAİL ERDEM ATAŞEHİR ATAŞEHİR DE GÜNDEM

 

AK Parti Ataşehir’de 5. Olağan Kongresi’ni gerçekleştirdi. Pandemi kısıtlamasında gerçekleşen kongrede, İsmail Erdem tek aday olarak girdiği seçimde Ak Parti Ataşehir’in yeni ilçe başkanı oldu. Erdem, kongre sonrası resmi sosyal medya hesabından  şu mesajı paylaştı: “2019 yerel seçimlerinde Ataşehir’de seçimde belediye başkanlığı için oy veren 115 bin Ataşehirli gönüldaşlarımızla 2023-2024 hedeflerine hep birlikte yürüyeceğiz.”

 

AK Parti Ataşehir’de 5. Olağan Kongresi’ni gerçekleştirdi. 2019 yerel seçimlerinde Ataşehir Belediye Başkanlığı için AK Parti’nin adayı olan İsmail Erdem, tek aday olarak girdiği seçimde AK Parti Ataşehir’in yeni ilçe başkanı oldu. Kongrede ilçe yönetim kurulu asil ve yedek üyeleri ile asil ve yedek il delege listesi belirlendi.

 

AK Parti Ataşehir 5. 0lağan Kongresi İlçe Yönetim Kurulu Asil ve Yedek Üyeleri ile Asil ve Yedek İl Delege Listesi şöyle:

 

 

 

 

Kongre sonrasında AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem resmi sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda yerel seçim çalışmalarına başladığının işaretini verdi. Erdem, “2019 yerel seçimlerinde Ataşehir’de seçimde belediye başkanlığı için oy veren 115 bin Ataşehirli gönüldaşlarımızla 2023-2024 hedeflerine hep birlikte yürüyeceğiz. Yol uzun; ancak gönüller birleştikten sonra aşılmayacak engel yok. Türkiye’nin geleceği hepimizin sorumluluğunda” dedi. “Mesele memleket meselesi” ifadesini kullanan Erdem, yönetim kurulu üyelerini de tebrik etti.