MRT_3592

 

Ataşehir Belediyesi, İETT iş birliğiyle Ataşehir’deki toplu taşıma hizmetlerine ilişkin memnuniyeti belirlemek amacıyla İBB Çözüm Noktası Aracı ile Çözüm Ekibi, tabletler üzerinden anket çalışması gerçekleştirmeye başladı.

 

 

İstanbul’un metropol kenti Ataşehir’de ulaşım artık daha da kolaylaşıyor. İlçede yapılan metro çalışması hızla devam ederken, diğer ulaşım araçları ve güzergahlar da vatandaşların taleplerine göre şekil alıyor.  Bu minvalde çalışmaları birlikte yürüten Ataşehir Belediyesi ve İETT Genel Müdürlüğü’nün yaptığı toplantıda mevcut ulaşım durumu görüşülerek vatandaşların ihtiyaçları gözden geçirildi.

 

 

Yapılan anket çalışması sonucuna göre, Ataşehir’de mahalleler arasında bütünsel ulaşımı sağlayacak toplu taşıma hatlarının yeniden düzenlenmesi ve ulaşım türleri arasındaki entegrasyon gerçekleştirilecek. Ayrıca trafik sıkışıklığının önüne geçilmesi için de önlemler gözden geçirilecek.

 

 

Ataşehirlilerin toplu taşıma ihtiyaçların tespit edilmesini sağlayacak olan anket çalışmasına tüm Ataşehirlilier https://forms.gle/jK7VKwifVvcTvhLQ8 linkine tıklayarak online olarak katılabilecek.

ATAŞEHİR'DE GÜNDEM