316073012_10160245511419481_5454032042843674714_n

 

Cumhuriyet Halk Partisi Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın ve ilçe örgüt yönetimi Ataşehir’in 17 mahallesindeki tüm okulları 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ziyaret etti. Örgüt, okul kenti Ataşehir’de yaptığı ziyaretlerle fark yarattı. Öğretmenlere dayatılan uzman öğretmenlik ve başöğretmenlik sınavlarının yanı sıra  ana muhalefet partisinin yoğun ziyaretleri öğretmenleri sevindirdi.

 

Okul kenti olarak da bilinen  Ataşehir’de 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde çok sayıda etkinlikler ve ziyaretler gerçekleşti. Cumhuriyet Halk Partisi Ataşehir İlçe Örgütü de ziyaretleri yapanlar arasında yer aldı. İlçe yönetimiyle birlikte birçok ziyarette bulunan Celal Yalçın öğretmenlere karanfil takdim ederek, öğretmenleri bugünlerinde yalnız bırakmadı.

 

 İlk ziyaretlerini Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne yapan örgüt, Şube Müdürleri  Vefa  Vedat Budak, Ahmet Özgenç ve Nazım Yurdakul’a yaptılar. 

 

Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ziyaretinin ardından örgüt Ataşehir’de Öğretmenler Günü ziyaretlerini gün boyunca devam etti. Konuyla ilgili açıklama yapan CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın, “Ataşehir’in Bütün Okullarını Belediye Meclis Üyelerimiz Ataşehir Belediye Başkanımız Battal İlgezdi’nin selamlarını ileterek, mahalle yürütme ekiplerimiz  CHP Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun selamlarını iletip ayrı ayrı gezerek saha çalışmalarını tamamladılar. Her çalışmada Ataşehir’i en güzel şekilde temsil eden vefakar örgütümüzle halkın iktidarını hep beraber kuracağız! Önce İstanbul’u aldık. Şimdi de iktidarı alacağız. Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü Kutlu Olsun!” ifadelerini kullandı.