6096c92f-eaeb-462a-9dd1-de519a70a4bd

 

 

 

 

Ataşehir İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Özgenç, Olcay Anaokulu Kurucusu  Olcay Karatepe ile dünya evine girdi. Çiftin nikâh töreni eğitim ve siyaset camiasını bir araya getirdi.

 

 

Ataşehir Belediyesi Nikâh Salonu’nda gerçekleşen nikâhı Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Hışman kıydı. Törene Ataşehir halkından birçok davetli katılım gösterdi. Özgenç çiftinin nikâh şahitliğini yapanlar arasında CHP İstanbul Milletvekili Grup Başkan Vekili  Mehmet Akif Hamzaçebi ile birlikte Ataşehir Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş, Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican  ve Ataşehir eski Milli Eğitim Müdürü  Halil Asılsoy da vardı.

 

 

 

 

 

Eğitim ve siyaset dünyasından birçok katılımcının yer aldığı nikâh töreninde Ahmet Özgenç ve Olcay Karatepe’nin bu mutlu günlerinde aileleri ve dostları da çifti yalnız bırakmadı.

 

CHP İstanbul Milletvekili Grup Başkan Vekili Mehmet Akif Hamzaçebi çifte mutluluklar dileyerek evlilik cüzdanını Olcay Özgenç’e verdi. Şahitlerle birlikte Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Hışman da Özgenç çiftini tebrik edenler arasındaydı.

 

 

 

 

Biz de Ataşehir’de Gündem gazetesi olarak Özgenç çiftini tebrik eder, mutluluklarının daim olmasını dileriz.