ghmkyuku

Ataşehir Belediyesi, sömestir tatilinde çocukların eğleneceği, eğlenirken öğreneceği ve üreteceği atölyeler açıyor. Alanında uzman eğitmenler eşliğinde, çocukların gelişimsel özelliklerine uygun ve etik bir ortam içerisinde hazırlanan atölye programına kayıtlar 12 Ocak Çarşamba saat 10.00 ile 21 Ocak Cuma 17.00 tarihleri arasında yapılacak, atölyeler ise 24 Ocak Pazartesi başlayacak.

 

Program kapsamında, sanat, bilim ve tasarım gibi alanları birleştirerek; çocukların bilişsel, duygusal ve psiko-motor becerilerini geliştiren atölyeler gerçekleştirilecek ve Ataşehirli çocuklar eğlenceli ve verimli bir sömestir tatili geçirecek.

 

Alanında uzman eğitmenler eşliğinde, çocukların gelişimsel özelliklerine uygun ve etik bir ortam içerisinde hazırlanan atölye programına kayıtlar 12 Ocak Çarşamba saat 10.00 ile 21 Ocak Cuma 17.00 tarihleri arasında yapılacak, atölyeler ise 24 Ocak Pazartesi başlayacak.

 

Her katılımcı en fazla iki atölyeye kayıt yaptırabilecek. Covid-19 tedbirleri kapsamında atölyeler yüz yüze olarak yapılacak.