DSC_5220

Ataşehir Belediyesi Kadın Futbol Takımı'nın ana sponsorları Estethica pandemi döneminde de kadın futbol takımına desteğine devam etti. Uzun zamandır takıma destek olan Estethica’ya teşekkür plaketi veren kulüp başkanı ve Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Der, “Bizler hepimiz Ataşehirliyiz. Bizler için yapılan bu destek çok önemli.” ifadelerini kullandı. Öte yandan  Estethica Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akdoğan kadınlara yönelik her türlü çalışmalarda destekçi olduklarını belirterek, “Ataşehir Belediyesi’nin özellikle kadınlara yönelik her türlü faaliyetine çok değer veriyoruz. Elimizden geldiği kadar katkı sağlamaya da devam edeceğiz.  Kadınlar olduğu için bu desteği verdik.” dedi.

 

Estethica Sağlık Grubu’nun bir parçası olan estethica Ataşehir, Ataşehir Belediyesi Kadın Futbol Takımı'na desteklerine devam ediyor. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akdoğan ve Murat Can Akdoğan’ın  birlikte destek oldukları takıma Ataşehir Belediyesi Kadın Futbol Takım Başkanı ve Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Der katkılarından dolayı plaket takdim edip, teşekkürlerini iletti.

 

"BABA-OĞUL BİZLERE SPONSOR OLDULAR"

 

 

Özellikle son dönemlerde kadına yönelik şiddetin gündemden düşmediği Türkiye’de yapılan bu destek farkındalık oluşturdu. Konuyla ilgili açıklama yapan Abdullah Der, “Baba oğul bizlere sponsor oldular. Şu an aralarında rekabet dahi var. Baba da sponsor olmak istiyor, oğlu da… Biz de takım olarak ikilinin arasındayız. Onun için biz merkezlerine gelerek teşekkür etmek istedik. Kendilerine yapmış oldukları bu desteklerden dolayı plaket takdim ettik. Sağ olsunlar onlar da kabul ettiler. Bizler hepimiz Ataşehirliyiz. Bizler için yapılan bu destek çok önemli. Biz belediye olarak takımımıza yapmış olduğumuz destekleri başkanımız Battal İlgezdi’in talimatlarıyla yerine getiriyoruz. Belediye olarak her yönden başarılı olmak görevimizdir. Biz başarılarımıza başarı katmak için çalışıyoruz. ” dedi.

 

"ATAŞEHİR BELEDİYESİ'NİN ÖZELLİKLE KADINLARA YÖNELİK HER TÜRLÜ FAALİYETİNE ÇOK DEĞER VERİYORUZ"

 

“Burada yüzlerce insan çalışıyor ve burada çalışanların pek çoğunun Ataşehir’de yaşadığını biliyoruz.” diyen Murat Akdoğan ise konuşmasını şöyle sürdürdü: ”Ataşehir’deki şirketlerin  buradaki istihdama ve esnafa katkıları var. Bizler de Ataşehir’e hizmet veren belediyenin yapmış olduğu hizmetlerden çok memnunuz. Uzun yıllardır buradayız. Şirketimizin merkezi de Ataşehir’dedir. Dolayısıyla da hem çalışanlar, hem firmalar için Ataşehir avantajlı bir yer. Ataşehir Belediyesi’nin özellikle kadınlara yönelik her türlü faaliyetine çok değer veriyoruz. Elimizden geldiği kadar katkı sağlamaya da devam edeceğiz. Kadınlar olduğu için bu desteği verdik. Zaten bizim vakfımız da var. Vakfımızda devlet yurtlarında kalan ve 18 yaşına gelen kız çocuklarına desteklemek amaçlı kurduğumuz bir vakıf... Bizim bu konulara hassasiyetimiz var.”

 

 

Genç girişimci Murat Can Akdoğan ise, “Ataşehir’de çok önemli yatırımlarımız var. Ataşehir’e oldukça destek vermeye çalışıyoruz. Takımıza da faydalı olduğumuz için çok mutluyuz.” şeklinde konuştu. 

 

KADIN FUTBOL TAKIMI AVRUPA ŞAMPİYONLUĞA GÖZ KIRPIYOR

 

Kadın Futbol Takımı'nın Antrenörü Taner Öner de, “2 yıldır aynı destekleri veriyorlardı. Pandemi, döneminden itibaren de devam edip, bizi hiç zorda bırakmadılar. Her zaman yanımızdalar. Biz de kendilerine teşekkürlerimizi başarılarımızla iletmek istiyoruz. Biliyorsunuz biz Avrupa şampiyonluğuna hazırlanan bir takımız . Güzel günler yaşamak istiyoruz takımımız olarak. Kulüp başkanımız Abdullah Der de her türlü desteği veriyor. Bizler de bu desteklere laik olmaya çalışıyoruz. Şimdi Antalya’da daraltılmış bir lig oynatılacak. Amacımız önümüzdeki sezon Türkiye’de şampiyon olup, Avrupa’da da derece yapmak ve dünyaya sesimizi duyurmak. Bütün çalışmalarımız bu anlayışa yönelik.”şeklinde konuştu.

ATAŞEHİR'DE GÜNDEM