94f25838-698b-487c-bf06-03593bf24e12

Ataşehir Kastamonu Dernekler Federasyonu Ataşehir Belediyesi çocuk futbol takımını ziyaret etti. Yaz okulunda spor eğitimi alan çocukları ziyaretleriyle sevindiren dernek yönetimi takıma baklava ikram etti.

 

 

 

Ataşehir Kastamonu Dernekler Federasyonu Ataşehir Belediyesi çocuk futbol takımını ziyaret etti. Yaz okulunda spor eğitimi alan çocukları ziyaretleriyle sevindiren dernek yönetimi takıma baklava ikram etti.İBB ve Ataşehir Belediyesi iş birliğiyle ilçeye kazandırılan Esatpaşa futbol sahasında gerçekleşen ziyarette Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı ve Amatör Spor Kulüpleri Birliği Başkanı Ekrem Köse de vardı.

 

 

Çocukların antrenmanlarına izleyici olarak katılan aileler de ziyarete eşlik etti. Köse ziyaretten duyulan memnuniyeti için şu ifadeleri kullandı: “Öncelikle Ataşehir Kastamonu Dernekler Federasyon yönetimine çok teşekkür ediyorum. Bu tür toplum projelerimizin takip edilerek, ziyarete gelinmesi bizleri çok mutlu ediyor. Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’ye bizlere ve çocuklarımıza bu imkanları sağladıkları için çok teşekkür ediyoruz. Bizler de elimizden geldiğince Ataşehir halkına hizmet ediyoruz. Biz yaz okullarımızda futbolu  ilçede iki ayrı bölümde açtık. Katılımda gayet memnun edici. King box yaz okulumuz var. Tekvando var. Şimdi basketbol ve voleybol okulu açmayı düşünüyoruz.  Yaz okullarımızı kendi imkanlarımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Eğitmenlerimiz de alanında tecrübeli  insanlar… Çocuklarımızı mutlu etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.” 

 

Ekrem Köse’den sonra konuşan Ataşehir Kastamonu Dernekler Federasyonu Başkanı Mustafa Aldoğan ise şunları söyledi: “İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na ve Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’ye böyle bir tesisi Ataşehir’e kazandırdıkları için çok teşekkür ediyorum. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün de söylediği gibi  Türkiye’nin geleceğini gençlerin üstüne kurmak gerekir. Gençlerimizi spora yönlendirebilirsek geleceğimiz de o şekilde sağlıklı olacak. Bizler de burada yapılmak istenen çalışmayı gördüğümüz için çok heyecanlanıyoruz. Bu organizasyonlar sayesinde Türkiye’nin asayişinin dahi düzeleceğine inanıyoruz.”