örümcek ağı afiş tasarımı

“Örümcek Ağı”   ikincilik ödülü kazandı

  İstanbul Lisesi tarafından bu yıl 11’incisi düzenlenen “Liselerarası Kısa Film Yarışması”nda dereceye girenlere ödülleri düzenlene bir ötrenle verildi.

Yarışmada, Özel Ataşehir Adıgüzel Bilişim Anadolu Teknik Lisesi öğrencisi Tezcan Ataroğlu’nun yönettiği ve  Özel Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü öğrencilerinin rol aldığı  “Örümcek Ağı” adlı film ikincilik ödülü kazandı.

 İstanbul Lisesi tarafından bu yıl 11’incisi düzenlenen “Liselerarası Kısa Film Yarışması” ödülleri, sahiplerini buldu. Türk Sineması’nın geleceğine katkıda bulunma hedefiyle düzenlenen, Türkiye’nin en prestijli kısa film yarışmalarından biri olan Liselerarası Kısa Film Yarışması’nın jüri üyeleri arasında bu yıl Ahmet Mümtaz Taylan, Bennu Yıldırımlar, Özge Özberk, Selim Evci, Dilan Bozyel, Atilla Dorsay ve Dr. Tonguç İbrahim Sezen yer aldı.

 Türk Sineması’nın gelecekteki yönetmen adaylarının bir araya geldiği yarışmada, Özel Ataşehir Adıgüzel Bilişim Anadolu Teknik Lisesi öğrencisi Tezcan Ataroğlu’nun yönettiği ve Özel Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü öğrencilerinin rol aldığı  “Örümcek Ağı” adlı film ikincilik ödülü kazandı. Ödülü, törene katılamayan Tezcan Ataroğlu adına, Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü öğrencisi Güneş Seven aldı.

 Geçen yıl düzenlenen 10. Liselerarası Kısa Film Yarışması’nda Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü öğrencilerinden Denizhan Yıldız’ın yazıp yönettiği “Boşluk” adlı film de ikincilik ödülü almıştı.

örümcek ağı ödülörümcek ağı afiş tasarımı