ATAŞEHİR BELEDİYESPOR ÇEYREK FİNALDE ATAŞEHİRDE GÜNDEM

 

Turkcell Kadın Futbol Ligi Antalya’da devam ediyor. Pandemi dolayısıyla Ligin bu sezon ismi, “2021 Sağlık Çalışanları” olarak belirlendi. B grubunda mücadelesini sürdüren Ataşehir Belediyespor’da oynadığı her maçta rakiplerini zorluyor. Bugün oynanan maçta Ataşehir Belediyespor, rakibi olan Hakkarigücünü 5-0 yenerek çeyrek finale ismini yazdırmayı başardı. 

Antalya’nın Manavgat ilçesinde düzenlenen Turkcell Kadın Futbol Ligi 2021 Sağlık Çalışanları Sezonu B grubunda oynayan Ataşehir Belediyespor Kadın Futbol Takımı, rakiplerinin önüne geçerek çeyrek finale yükseldi.

Turkcell Kadın Futbol Ligi’nin B grubu maçları bugün tamamlandı. Arslan Zekai Demirci Spor Kompleksi’nde gerçekleşen maçta Ataşehir Belediyespor, rakibi Hakkarigücü ile karşılaştı. Saat 14.30’da başlayan maçta kıyasıya bir mücadele verildi. Ataşehir Belediyespor’dan Mariam Houji, Müzeyyen Dilek Özbiler ve Seyhan Aycıbin, penaltıdan da Eda Karataş ve Aliye Bilgin’in attığı goller ile 5-0 skor ile takım galip ayrıldı. 

“MAÇTA GALİP GELDİK” 

Karşılaşmanın ardından açıklama yapan Ataşehir Belediyespor Teknik Direktörü Taner Öner, ilk maçlarda kaleci ve golcü oyuncularının takımla beraber olmadığını belirterek, "Takımın atanıyla tutanı iyi olmazsa sıkıntı yaşar, biz de o sıkıntıyı yaşıyorduk. Ama bu maçta kadromuzu tamamladık ve galip geldik.” diye belirtti. 

 

 ATAŞEHİR'DE GÜNDEM