kulupler-birliği

 

 

Ataşehir Amatör Spor Kulüpler Birliği’nin her yıl U-12 ligine katılan takımlar için Ataşehir Doğuş Spor Kulübü tesislerinde kupa töreni düzenlendi.  Ataşehir'de Gündem'e konuşan Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı ve  Ataşehir Amatör Spor Kulüpler Birliği Başkanı Ekrem Köse , “Sokaktan bir çocuk daha kurtarırsak ne mutlu bize diyerek yola çıktık. Bunun için de mücadele ediyoruz.” dedi.

 

 

 

Ataşehir Amatör Spor Kulüpler Birliği’nin her yıl U-12 ligine katılan takımlar için Ataşehir Doğuş Spor Kulübü tesislerinde kupa töreni düzenlendi.  Törende Ataşehir Çamoluk Spor, Ataşehir Doğuş Spor Kulübü,  Batı Ataşehir Spor ve Fikirtepe Dumlupınar Spor takımlarına kupaları teslim edildi. Kupa törenine Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı ve  Ataşehir Amatör Spor Kulüpler Birliği Başkanı Ekrem Köse,Ataşehir Belediye Başkanı Sadık Kayhan, Meclis Üyeleri Kudret Aslan  ve Şeref Uzun katılım sağladı.

 

 

Törende konuşan Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı ve  Ataşehir Amatör Spor Kulüpler Birliği Başkanı Ekrem Köse, “Uzun yıllardan beri bu kupa törenlerimizi sizler için yapıyoruz. Centilmence mücadele ettiğiniz için izlere çok teşekkür ediyoruz.  Ataşehir Doğuş Spor Kulübü Tesisleri’ni açan yönetimine teşekkür ediyorum. Kupalarımızı her dönem biraz daha büyütüyoruz. Seneye daha büyük bir kupayla geleceğiz.” diyerek kupayı kaptanlara takdim etti. 

 

 

“ÖNÜMÜZDEKİ SEZONLARDA DAHA BÜYÜK HEDİYELERİMİZ OLACAK”

 

Gazetemize konuşan Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı ve  Ataşehir Amatör Spor Kulüpler Birliği Başkanı Ekrem Köse, “2019-2020 U12 ligi sezonumuzda 23 takımımız katıldı. Diğer ilçelerden de takımlar katıldı. Geleneksel olarak U-11 ve U-12 olmak üzere 6-7 sezondan beri kupalarını veriyoruz.  Bugün beş takımımıza kupalarımızı verdik. Ataşehir’de bu etkinliklerin çoğalmasını istiyoruz. Önümüzdeki sezonlarda daha büyük hediyelerimiz olacak. Çocuklarımızı sokaktaki kötülüklerden uzak tutarak sosyal alanlara kazandırmak, enerjilerini artırmak için spor yaptırmak ve evlerine gittikleri zaman huzur bulmalarını sağlamak ve teknoloji bağımlılığından kurtarmak gibi hedeflerimiz var. Sokaktan bir çocuk daha kurtarırsak ne mutlu bize diyerek yola çıktık. Bunun için de mücadele ediyoruz. Bu anlamda bize destek veren Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’ye teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

 

ATAŞEHİR'DE GÜNDEM