056fb1a85a30429789a551f6a8fcc7f5 (1)

 

 

Büyük Taarruz’un 99.yılı Ataşehir’de coşkuyla kutlanacak. Tam bağımsız Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunu sağlayan büyük zaferin yıl dönümü, “Bağımsızlık Destanın Sesi Ataşehir’de Yükseliyor” sloganıyla konserler eşliğinde  ilçede 30 Ağustos Zafer Bayramı  yaşatılacak.

 

Musata Kemal Atatürk'ün başkomutanlığında yapıldığı için Başkomutanlık Meydan Muharebesi adıyla da bilinen Büyük Taarruz'un başarıyla sonuçlanmasının bir asrı devirmesine sayılı günler kaldı. Her yıl olduğu gibi Ataşehir’de milli bayramların coşkusu heyecana beklenirken, bu anlamlı günde  40. sanat yılına giren değerli müzik grubu Yeni Türkü "Vira Vira, “Aşk Yeniden” ve “Olmasa Mektubun” gibi kuşakları buluşturan şarkılarını Ataşehirliler için söyleyerek keyifli bir konsere imzasını atacak.

 

Cumhuriyet Meydanı Parkı’nda saat 20.00’de başlayacak olan konserde HES kodu zorunlu olacak.

Ayrıca 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda, sel felaketinden etkilenen bölgelerimize Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından yardım kampanyası düzenlenecek. Güncel ihtiyaç listesine göre belirlenen bebek maması, bebek bezi ve kişisel hijyen ürünleri (diş fırçası, diş macunu, şampuan, tırnak makası, kadın pedi, tarak, tıraş köpüğü, jilet, sabun vb.) bağışlarınızı saat 19.00’dan itibaren konser alanında yetkililere verilebilecek.

ATAŞEHİR'DE GÜNDEM